H3-stav stavebniny, uhlí, písky, štěrky

 
Firma H3-stav se zabývá prodejem stavebnin a stavebními pracemi od návrhu až po realizaci. Provozujeme půjčovnu ručního nářadí a strojů pro stavbu či zahradu. Nabízíme prodej a rozvoz uhlí, štěrku, písku, palivového dřeva, briket či mulčovací kůry v okrese Havlíčkův Brod.
 
 
 

Stavebniny, stavební práce

 
Prodáváme stavebniny všeho druhu výhradně od renomovaných výrobců. Cihly, tvárnice, izolace, střešní krytiny, řezivo, zkrátka vše, co potřebujete pro Vaši stavbu nebo rekonstrukci. Přečtěte si více o stavebních materiálech, které nabízíme.
 

Půjčovna stavebního nářadí a pomůcek

 
Za výhodných podmínek Vám nabídneme bourací a vrtací kladiva, brusky, pily a další stavební nářadí. V sortimentu máme i nářadí pro zahradu a měřicí přístroje. Půjčujeme stavební míchačky. Potřebujete lešení? Výhodně Vám pronajmeme HAKI kostky.
Více informací v sekci Půjčovna nářadí
 

Uhlí, písky, štěrky

 
Potřebujete uhlí na vytápění? Sháníte písek a štěrk na rekonstrukci? Navštivte náš sklad ve Světlé nad Sázavou. K prodeji nabízíme Ledvické hnědé uhlí a německé uhelné brikety. V případě zájmu nabízíme možnost skládání dopravním pásem. Pro bližší informace nás kontaktujte.